KB Moje banka: Komerční banka přímé bankovnictví mojebanka.cz

Žádost o SMS půjčku před výplatou, hypotéku a rychlou Provident půjčku bez poplatků!

Také už nechcete kvůli každému převodu peněz navštěvovat pobočku své banky? Díky internetovému bankovnictví Moje banka Komerční banky (mojebanka.cz) můžete spravovat svůj běžný účet jednoduše přes internet z pohodlí svého domova. Přímé bankovnictví Komerční banky "Moje banka" slouží ke snadnější a rychlejší správě osobních či firemních financí, zakládání a rušení jednorázových / trvalých platebních příkazů či online zřizování bankovních produktů a služeb. Komerční banka (kb.cz) samozřejmě není jedinou bankou v ČR, jež nabízí možnost využívat služeb internetového bankovnictví. Mojebanka přímé bankovnictví si může zřídit každý stávající klient Komerční banky na svůj běžný osobní účet, případně nový klient na stránkách kb, kde najdete také FAQ informace týkající se nastavení služeb a cesrtifikátů zabezpečení.

  • Klientská linka přímého bankovnictví
  • Tel.: 800 152 152 (v rámci ČR)
  • +420 955 551 552 (pro volání ze zahraničí)
  • E-mail: mojebanka@kb.cz

Nastavení Mojí banky, certifikátů zabezpečení a aplikace

Pro správné fungování internetového bankovnictví mojebanka.cz Komerční banky budete možná muset nainstalovat a nastavit pár parametrů, případně nainstalovat certifikáty. Základní soubor, který je nutný stáhnout pro správné zobrazování a funkci přímého bankovnictví Moje banka, je jre-6u24 pro operační systém Windows (Win XP, Windows Vista a nejnovější Windows 7). Dále se může stát, že vás systém internetbankingu vyzve ke stažení programu lkpdetect, případně k instalaci softwarového vybavení KBinst46 - čtečky čipových karet Gemplus GemPCTwin. O aktuálních informacích o certifikátech zabezpečení a bezpečném používání přímého bankovnictví Moje banka se vždy informujte na oficiálních stránkách Komerční banky kb.cz.


Sháníte peníze - vložte poptávku půjčky zdarma a poptejte soukromou půjčku ihned!


Stejně jako i jiné české bankovní ústavy, nabízí i ČSOB banka své elektronické bankovnictví. Přihlásit se do ČSOB internetbanking 24 můžete na oficiálních...

V poslední době je na internetu, ale především pak v televizních reklamách, k vidění reklama od UniCredit Bank směřující na projekt s názvem Splátkomat. Na...

Žádost o SMS půjčku před výplatou, hypotéku a rychlou Provident půjčku bez poplatků!

Zajímá vás aktuální nabídka těch nejlevnějších letenek od Student...
Jelikož vám pravidelně přinášíme rady a tipy na úspory v různých...
Chystáte se letecky do Francie? Pak se budete pravděpodobně shánět...
Také o tom nevíte? Nevadí, mi ano. Nebankovní půjčky bývají pro...
Pokud budeme hovořit o oblíbenosti leteckých destinací v Evropě,...
Co myslíte, jak se dá na internetových inzertních serverech ušetřit...
Pomocí hypoték na bydlení se lidé dostávají k možnosti koupit si...
Chcete inzerovat zdarma na internetu prostřednictvím inzertních...
Finanční situace mnoha obyvatel České republiky není nikterak dobrá...

Půjčky bez registru - srovnání

Sháníte nejvýhodnější půjčky bez registru ihned, případně bez potvrzení o příjmu? Díky bezplatné inzerci půjček a srovnání nabídek bank i nebankovních společností online (soukromých inzerentů), najdete výhodné hotovostní půjčky snadno a rychle bez poplatků předem.
Porovnání nebankovních půjček

Inzerce půjček zdarma!

Pokud máte problémy najít vhodného poskytovatele půjčky (soukromého investora), budete moci využít naší nabídky bezplatné inzerce týkající se financí a nebankovních půjček. Vložit inzerát bude snadné jak pro nabídky poskytovatelů půjček, tak pro poptávající stranu.
Inzerce půjček - vložte inzerát